Hizmetlerimiz

Güldüz Oto Döşeme olarak Sunroof Tamiri yapmaktayız.

Sunroofların genelde arıza sorunları bilinçsiz kullanma ve sanayi yağları ile (Gress Yağ) müşterinin bilinçsizce kendilerinin bakım yapmaya çalışmasıdır. Sanayide kullanılan yağlar su ve tozu mıknatıs gibi çekmekte, toz ve pislikler kızak aralarına sıkışarak mekanizmanın sıkışmasına neden olmaktadır. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için sunroof bakımlarınızda orjinal yağlar kullanmanız ve periyodik olarak bakımlarını yaptırmanız önerilir.

Çoğu insan oto döşemeyi sadece koltuklara yapıldığını sanmaktadır.Oto döşeme arabanın içindeki birçok parça ile ilişkilidir.

Oto Döşeme Nedir? Oto döşeme, aracın döşemelerinin tamiri, yenilenmesi ve düzenlenmesini ifade eder. Örneğin araba halısının yenilenmesi veya araba koltuklarının yenilenmesi bu kavram içindedir.

Koltuk: Koltuk  genellikle aracın döşemeleriyle ilgili en önemli parçalardır. Koltukların döşemelerinin değiştirilmesi, yenilenmesi, tamiri oto döşemenin işine girer. Koltuk süngerleriyle ilgili işler veya koltukta meydana gelen kızak, civata gibi parçalarda meydana gelen sorunlarla da oto döşemeciler ilgilenebilmektedir.

Kapı: Araç kapıların cam bölmelerinin altında kısım genellikle plastik madde ve döşemelerden oluşur. Zamanla bu lastikler esnekliğini kaybeder.Kapı döşemelerinin sökülüp takılması gibi işlemler oto döşemeye girer.

Tavan: Araçta zamanla tavanda yer alan kumaş zarar görmektedir. Tavan döşemesinin yenilenmesi zor işlerdendir. Yenilenen tavan döşemesi düşebilir, tam oturmayabilir. Bu nedenle Güldüz Oto Döşemeyi tercih etmelisiniz.

Aracınızın Direksiyonunu Kaplatmak istiyorsanız Güldüz Oto Döşeme yılların tecrübesi ve kaliteli hizmet ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Deri direksiyon kılıfı uygulamamız :

  • Direksiyon hakimiyetinizi arttırır. Elinizden asla kaymaz
  • Rahat bir kullanım sunar.
  • Kılıfımız piyasadaki kalın kılıflardan değildir, ince ve direksiyonu sarar.
  • Direksiyon simidini soyulma, güneş ve her türlü dış etkenden korur.
  • Kokusuzdur ve terletme yapmaz.
  • Uzun yolda ve şehir içinde elinizi yormayan bir direksiyona sahip olursunuz. 

Bize Ulaşın:

(+90) 542 633 06 93

Başa dön